Strieborný prsteň kráľovná s vltavínom a zirkónom
Kód: jw-AGVZ3046

Strieborný prsteň kráľovná s vltavínom a zirkónom

Kód: jw-AGVZ3046

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Moldavitové prsteny
Nová kolekcia
Séria: 

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 3 gr
79 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 1Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 2Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 3Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 4Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 5Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 6Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 7Silver ring queen with moldavite and zircon - pic 8
Podrobný popis 

Voľba vhodná pre kráľovnú

Tento strieborný prsteň so zeleným vltavínom a kubickými zirkónmi bude skvelou ozdobou pre vaše prsty. Ušľachtilá zelená farba minerálu pekne zdôrazňuje studené striebro a priehľadné zirkóny. Kameň v tvare kvapky smeruje nahor, čo vám umožní vizuálne urobiť vaše prsty štíhlejšie a ladnejšie. Hmotnosť prsteňa je 3 gramy, takže sa pri dlhodobom opotrebovaní nedeformuje a nepoškodí. Ródiom pokovované striebro dodáva kovu nielen bohatý biely lesk, ale ho tiež chráni pred oxidáciou. Ródium je kov platinovej skupiny, oveľa drahší a silnejší ako samotná platina. Nie je používaný v čistej forme kvôli svojim vysokým nákladom, ale aktívne sa používa na pokrytie šperkov. Toto striebro je hypoalergénny kov s vysokou pevnosťou a odolnosťou proti opotrebovaniu. Doplňte prsteň príveskom a náušnicami zo série Kráľovná a vytvorte skutočne kráľovskú súpravu, ktorá sa stane vaším rodinným dedičstvom.

Záhada pôvodu vltavínu

Dlhý čas sa verilo, že kúsky vltavínu sú pozostatkami sklárskych dielní z dávnych dôb. Táto teória sa však nepotvrdila, pretože sa o existencii dielní nenašli žiadne ďalšie dôkazy. Verzia, že vltavín vznikol v dôsledku sopečnej činnosti, tiež nenašla potvrdenie, pretože v Českej republike takáto činnosť nejestvovala. Ale v minulom storočí našli vedci najpravdepodobnejšie vysvetlenie vzhľadu tektitov. Vznikli v dôsledku zrážky vesmírneho telesa so zemským povrchom. Výsledkom bolo, že pod vplyvom vysokej teploty sa zemská skala topila a jej častice boli rozptýlené po stovkách kilometrov. Túto teóriu potvrdzuje skutočnosť, že nikde inde, okrem Českej republiky, sa už vltavíny nenašli.

Kúzlo kozmického kameňa

Vltavín je považovaný za dar vesmíru nielen kvôli svojmu mimozemskému pôvodu, ale aj preto, že bol sformovaný pod vplyvom štyroch živlov – zeme, vody, vzduchu a ohňa. Predpokladá sa, že kameň má silné spojenie s kozmom a obdarúva svojho majiteľa múdrosťou. Vltavín sa často používa pri meditácii. Astrológovia odporúčajú jeho nosenie všetkým znamenia zverokruhu okrem Rýb a Škorpióna. Predpokladá sa, že má priaznivý vplyv na ľudí, rozvíja tvorivosť, prináša pokoj a chráni pred urieknutím.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Moldavitové prsteny

Prsteny

Nová kolekcia