Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky
Kód: CS-2844

Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky

Kód: CS-2844

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Nová kolekcia
Visiace náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 7 mm × 19 mm

Kategórie: NáušniceGarnet NáušnicePočiatočné náušniceEnglish Castle with Stones

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: CS-2844

Rozmery: 0 mm x 7 mm x 19 mm

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

druh kameňa (granát): prírodný

67 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Женские серебряные серьги в форме капли с натуральным чешским гранатом - pic 1Женские серебряные серьги в форме капли с натуральным чешским гранатом - pic 2Женские серебряные серьги в форме капли с натуральным чешским гранатом - pic 3Женские серебряные серьги в форме капли с натуральным чешским гранатом - pic 4Женские серебряные серьги в форме капли с натуральным чешским гранатом - pic 5Женские серебряные серьги в форме капли с натуральным чешским гранатом - pic 6
Podrobný popis 

Strieborné náušnice s prírodný granát s klasickými lakované mount.

Granát veľkosť je 12x7 mm Celková výška 19 mm. " Granát náušnice z rýdzeho striebra s celkovou výškou 19 mm. Výrobok je vyrobený v klasickom štýle, kde jednoduchosť základňa, kasty, ak chcete vložiť a edge nie je zrejmá a je zameraná výlučne na zdôraznenie tvar vložky – prírodné České garnets ťažia v mesta Turnov a vybaví najlepšie jewelers murárov. 

Veľkosť granát je dosť veľký na to, česká polia: 12x7 mm, a oheň sa hrať na tvárach nezanecháva žiadne pochybnosti o jej pravosti, ktorá je potvrdená príslušným vlastnícke ce (ce G na základe). 

Striebro, ktoré sú pokryté tenkou vrstvou ródium, ktorý zvyšuje životnosť výrobku a jeho vizuálnej kvality. 

Funkcie náušnice: Vyrobený zo striebra; 

Prírodné Český granát; Zaujímavé rezanie kameňa; 

Klasický vzhľad výrobku. 

Prečo atraktívne pyropové náušnice z internetového obchodu Zlatkaeu

Odvolanie náušnice Elegancia a klasicizmu tejto šperky nevedomky zvýraznite kúzlo majiteľ, jej čaro, je jej nepochopiteľné a tajomné štandard ženskú krásu a zdržanlivý vášeň. 

Znalca poteší horiace uhlíky, český granát rez, ktorý je trochu neobvyklé, semi-drahé kamene: ako pravidlo, drop (hruška) sú charakteristické pre diamanty, kde v žiadnom prípade majú tendenciu udržať hmotnosť kameňa. Tu je vybrané zámerne, podlhovastého tvaru kvôli túžbe zachovať prírodné krásy semien granátového a opäť zdôrazniť jeho skutočnú hodnotu.

 Nohy kranovoj kameň nastavenie v produkte opäť kladený dôraz na implementáciu, zvýraznite vady kamene, a dvojité duté hrana zvyšuje žiara tváre červený oheň. 

Mierne naklonenie hlavy a neúmyselné predvedenie výrobku, z pod pramene vlasov vytvorí tajomné a generocity intríg ostatným v podobe ženy. Niektoré hravosť prívesky-kameň nevylučuje náušnice bežné šperky, a ich aristokracie je prípustné, v príprave na business štýle, zmäkčenie tvrdej obrázok firmy. 

Náušnice môžu byť nosené v deň, vo večerných hodinách je možné nosiť v kombinácii s diamantom (zafír, smaragd), v rovnakom čase, by mala vyhnúť "okolie" s rubín, diamant alebo tyrkysová. 

V ideálnom prípade v kombinácii s bielou, čierne alebo zelené večerné šaty, ktoré budú dobrú kulisu pre hlboké červený kameň. Starostlivo si môžete vybrať odtieň červená, tmavo hnedé oblečenie alebo oblečenie odtieň vína Marsala tóny. Súčasťou hradu náušnice vyrobené v podobe lakované úchytky. Francúzsky spona z nich robí pohodlné na nosenie. 

Výhody spona: ľahké dať na; nebudete ťahať earlobes; jednoduché a bezpečné zamykanie. Starostlivosť dekorácie Keď sa nosili, aby nedošlo k mechanickému poškodeniu. 

Čistiace výrobky by nemali obsahovať tepelné účinky. Podľa legendy, keď umývanie s vodou z kameňa zmyť svoje magické vlastnosti – ak ste sa rozhodli podporiť povery, stačí ho utrieť alkohol pad, mydlo ani alkohol, ktorý správne a vedecky.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Visiace náušnice

Náušnice z granátu

Anglický zámok