Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky
Kód: CS-2844

Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky

Kód: CS-2844

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Nová kolekcia
Visiace náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 7 mm × 19 mm

Kategórie: NáušniceGarnet NáušnicePočiatočné náušniceEnglish Castle with Stones

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: CS-2844

Rozmery: 0 mm x 7 mm x 19 mm

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

druh kameňa (granát): prírodný

67 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 1Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 2Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 3Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 4Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 5Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 6Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 7Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky - pic 8
Podrobný popis 

Strieborné náušnice s prírodným granátom s klasickým zapínaním.

Veľkosť granátu je 12x7 mm. Granátové náušnice z rýdzeho striebra majú celkovú výšku 19 mm. Produkt je vyrobený v klasickom štýle, kde jednoduchá základňa je zameraná výlučne na zdôraznenie tvaru kameňa – prírodného Českého granátu, ktorý sa ťaží v mesta Turnov a používajú ho najlepší klenotníci.

Granát má rozmery: 12x7 mm, a ohnivé farby pri dennom/umelom svetle nezanecháva žiadne pochybnosti o jeho pravosti, ktorá je potvrdená ochranou značkou ce (ce na tele náušnice).

Striebro je pokryté tenkou vrstvou ródia, ktoré zvyšuje životnosť výrobku a jeho vizuálnu kvalitu.

Vyrobený zo striebra;

Prírodný Český granát;

Zaujímavé opracovanie kameňa;

Klasický vzhľad šperku.

Prečo atraktívne pyropové náušnice z internetového obchodu Zlatka.eu?

Náušnice reprezentujúce eleganciu a klasicizmus. Tieto šperky zvýraznia kúzlo majiteľky, jej nepochopiteľnú a tajomnú ženskú krásu a zdržanlivú vášeň.

Podoba kvapky polodrahokamu (český granát) pri týchto náušniciach je neobvyklá v porovnaní s nepísaným pravidlom tvaru pre kamene, ktorý je charakteristický pre diamanty. Diamanty nie je jednoduché formovať do rôznych tvarov. V tomto prípade je granát vybraný zámerne, pretože klenotníci chceli zachovať podlhovastý tvar prírodnej krásy semien granátového jablka a opäť zdôrazniť jeho skutočnú hodnotu.

Strieborné telo náušníc opäť kladie dôraz na implementáciu a zvýraznenie kameňa, a dvojité stabilizačné úchyty kameňa zvyšujú žiaru červeného ohňa granátu.

Mierne naklonenie hlavy a neúmyselné odhalenie náušnice odhalí kúzlo majiteľky pre ostatných. Náušnice sú vhodné ako pre obchodné mítingy, tak aj k večerným róbam (v kombinácii so zafírom a smaragdom) ale nie je dobré ich kombinovať s rubínom, diamantom alebo tyrkysovou farbou.  

V ideálnom prípade kombinujte s bielymi, čiernymi alebo zelenými večernými šatami, ktoré budú ladiť s hĺbkou červeného kameňa. Starostlivo si môžete vybrať odtieň červenej, tmavo hnedé oblečenie alebo oblečenie vínových odtieňov. Francúzsky zámok im dodáva na pohodlnosti.

Výhody zapínania: ľahké zapnutie; neťahá ušné lalôčiky; jednoduché a bezpečné zamykanie. Starostlivosť: je potrebné predchádzať silnému pôsobeniu mechanickým vplyvov aby nedošlo k mechanickému poškodeniu.

Čistenie produktu by nemalo byť pomocou tepelných účinkov. Podľa legendy, keď šperk umývate vodou, z kameňa môžete zmyť jeho magické vlastnosti – ak ste sa rozhodli podporiť povery, stačí ho utrieť handričkou namočenou v prostriedku na báze alkoholu alebo mydlovej vody. Je to vedecky potvrdený najšetrnejší prístup k čisteniu šperkov.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Visiace náušnice

Náušnice z granátu

Anglický zámok