Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky
Kód: CS-2844

Dámske strieborné Náušnice s prírodné Českej granát v tvare kvapky

Kód: CS-2844

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Nová kolekcia
Visiace náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 

Kategórie: NáušniceGarnet NáušnicePočiatočné náušniceEnglish Castle with Stones

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: CS-2844

Rozmery: 0 mm x 7 mm x 19 mm

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

druh kameňa (granát): prírodný

Veľkosť kameňa: 7x5 mm

89 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 1Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 2Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 3Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 4Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 5Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 6Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 7Women silver drop shaped earrings with natural Czech garnet - pic 8
Podrobný popis 

Strieborné náušnice s prírodným granátom s klasickým zapínaním.

Granátové náušnice z rýdzeho striebra majú celkovú výšku 19 mm. Produkt je vyrobený v klasickom štýle, kde jednoduchá základňa je zameraná výlučne na zdôraznenie tvaru kameňa – prírodného Českého granátu, ktorý sa ťaží v mesta Turnov a používajú ho najlepší klenotníci.

Granát má rozmery: 12x7 mm, a ohnivé farby pri dennom/umelom svetle nezanecháva žiadne pochybnosti o jeho pravosti, ktorá je potvrdená ochranou značkou ce (ce na tele náušnice).

Striebro je pokryté tenkou vrstvou ródia, ktoré zvyšuje životnosť výrobku a jeho vizuálnu kvalitu.

Vyrobený zo striebra;

Prírodný Český granát;

Zaujímavé opracovanie kameňa;

Klasický vzhľad šperku.

Prečo atraktívne pyropové náušnice z internetového obchodu Zlatka.eu?

Náušnice reprezentujúce eleganciu a klasicizmus. Tieto šperky zvýraznia kúzlo majiteľky, jej nepochopiteľnú a tajomnú ženskú krásu a zdržanlivú vášeň.

Podoba kvapky polodrahokamu (český granát) pri týchto náušniciach je neobvyklá v porovnaní s nepísaným pravidlom tvaru pre kamene, ktorý je charakteristický pre diamanty. Diamanty nie je jednoduché formovať do rôznych tvarov. V tomto prípade je granát vybraný zámerne, pretože klenotníci chceli zachovať podlhovastý tvar prírodnej krásy semien granátového jablka a opäť zdôrazniť jeho skutočnú hodnotu.

Strieborné telo náušníc opäť kladie dôraz na implementáciu a zvýraznenie kameňa, a dvojité stabilizačné úchyty kameňa zvyšujú žiaru červeného ohňa granátu.

Mierne naklonenie hlavy a neúmyselné odhalenie náušnice odhalí kúzlo majiteľky pre ostatných. Náušnice sú vhodné ako pre obchodné mítingy, tak aj k večerným róbam (v kombinácii so zafírom a smaragdom) ale nie je dobré ich kombinovať s rubínom, diamantom alebo tyrkysovou farbou.  

V ideálnom prípade kombinujte s bielymi, čiernymi alebo zelenými večernými šatami, ktoré budú ladiť s hĺbkou červeného kameňa. Starostlivo si môžete vybrať odtieň červenej, tmavo hnedé oblečenie alebo oblečenie vínových odtieňov. Francúzsky zámok im dodáva na pohodlnosti.

Výhody zapínania: ľahké zapnutie; neťahá ušné lalôčiky; jednoduché a bezpečné zamykanie. Starostlivosť: je potrebné predchádzať silnému pôsobeniu mechanickým vplyvov aby nedošlo k mechanickému poškodeniu.

Čistenie produktu by nemalo byť pomocou tepelných účinkov. Podľa legendy, keď šperk umývate vodou, z kameňa môžete zmyť jeho magické vlastnosti – ak ste sa rozhodli podporiť povery, stačí ho utrieť handričkou namočenou v prostriedku na báze alkoholu alebo mydlovej vody. Je to vedecky potvrdený najšetrnejší prístup k čisteniu šperkov.

Ohlasy
5
Nádherné, tento nádherný prívesok sa perfektne hodí k mojim náušniciam! Ďakujem mnohokrát!
5
Tieto granátové náušnice sú krásne a kvalitne spracované. Obzvlášť sa mi páči francúzska spona dozadu, pretože sú bezpečnejšie a vydržia dlhšie ako obyčajné drôty. Sú presne také, aké som chcel. Ďakujem!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Visiace náušnice

Náušnice z granátu

Anglický zámok