Dámske strieborné náušnice so žltou perlou Swarovski
Kód: CS-4830

Dámske strieborné náušnice so žltou perlou Swarovski

Kód: CS-4830

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Darčeky na Valentína
Šperky na Valentína
Perlové náušnice
Visiace náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 8 mm × 15 mm

Kategórie: Náušnice s perlami, Náušnice s príveskami, Anglický hrad, S kameňmi

Kameň: Swarovski Pearl

Séria: India

Rozmery: 0 mm × 8 mm × 15 mm

Šperky: Náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (perla): zlato

druh kameňa (perla): Swarovski

Váha: 3.2 gr
26 EUR
21 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámske strieborné náušnice so žltou perlou Swarovski - pic 1Dámske strieborné náušnice so žltou perlou Swarovski - pic 2Dámske strieborné náušnice so žltou perlou Swarovski - pic 3Dámske strieborné náušnice so žltou perlou Swarovski - pic 4Dámske strieborné náušnice so žltou perlou Swarovski - pic 5
Podrobný popis 

Strieborné náušnice s perlami Swarovski - univerzálna ozdoba

Strieborné náušnice s perlami Swarovski, zlatá farba. Veľkosť perly je 8 mm. Celková výška náušníc je 15 mm. Materiál - striebro 925/1000. Náušnice majú povrchovú úpravu ródiom.

 Každé dievča by malo mať náušnice bez ohľadu na vek. Môžete mať veľké klasické prstene alebo štýlové geometrické prstene, ale pre vás sú vždy užitočné klasické strieborné náušnice s perlami Swarovski.

 Ako nosiť perlové náušnice

Neobvyklosť týchto náušníc vo farbe - zlatý odtieň ich robí matnými a umožňuje vám kombinovať rôzne obrázky. Malý kryštál ho dopĺňa a robí ho elegantným.

 Tu je niekoľko návrhov, ako nosiť strieborné perlové náušnice:

 Účes.

 Vyberte si ten správny účes pre tieto náušnice. Nestohujte príliš tvrdo. Náušnice zdobia váš prirodzený vzhľad natoľko, že nevyžadujú svetlé účesy a make-up.

 Zhromaždite vlasy v culíku a choďte na prechádzku alebo si vlasy stratte a choďte na párty. To všetko doplnia elegantné náušnice so zlatými perlami.

 Odevy.

 Tieto náušnice sú ideálne pre jemný vzhľad vrátane šiat a obuvi. Môžete ich nosiť aj v neformálnom oblečení - džínsoch alebo nohaviciach, košiciach a blúzkach.

 Vďaka malej veľkosti náušníc ich môžete kombinovať s rôznymi typmi odevov. Keď ich ráno ráno uvediete do práce so skromným oblekom, môžete ich jednoducho nechať na večer s koktejlovými šatami.

Ako sa starať o perlové náušnice Swarovski

Tento model náušníc je vyrobený zo striebra, perál a kryštálov, preto si vyžaduje náležitú starostlivosť. Postupujte podľa týchto pravidiel, aby vaše šperky potešili svojím pôvodným vzhľadom mnoho rokov.

 Vykonajte pravidelné čistenie.

 Šperky je potrebné pravidelne čistiť raz ročne špeciálnymi výrobkami. Môžete ich dať do klenotníctva alebo ich vyčistiť sami.

 Je tiež potrebné utrieť šperky po každom použití špeciálnou handričkou. Ak to neurobíte, na povrchu sa hromadí nečistota a kožný maz, čím sa vytvorí film.

 Šperky nenamáčajte.

 Zabráňte tekutine na šperky. Nenoste ich do telocvične, kúpeľného domu, pláže atď. Ak na náušniciach spozorujete vlhkosť, okamžite ich utrite suchou handrou.

 Nenoste stále.

 Nesmie sa dovoliť, aby chemikálie padali na šperky. Keď čistíte alebo sa chystáte ísť von, odložte ich doma, aby čistiace prostriedky alebo parfumy nepoškodili náušnice.

 Nezabudnite si tiež uložiť svoje náušnice na správne miesto. Môže to byť akýkoľvek box alebo stojan, v ktorom nie sú poškriabané. Náušnice by nemali byť v kontakte s inými šperkami. Je lepšie, ak ležia v špeciálnych mäkkých vreckách.

Ohlasy
5
Krásne náušnice! Vynikajúce služby! Ďakujem veľmi pekne! Skvelá transakcia!
5
LÁSNE! Problém s doručením, ale bol vyriešený. Predajca bol veľmi nápomocný!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlové náušnice

Šperky na Valentína

Náušnice z krištáľu Swarovski