Dámske strieborné visiace náušnice so žltými perlami Swarovski
Kód: CS-6260

Dámske strieborné visiace náušnice so žltými perlami Swarovski

Kód: CS-6260

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Nová kolekcia
Perlové náušnice
Visiace náušnice
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 58 mm × 0 mm × 0 mm
Brand: 

Kategórie: Náušnice s krištáľmi Swarovski, Náušnice s perlami, Náušnice s príveskami, S kameňmi

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: India

Rozmery: 58 mm × 0 mm × 0 mm

Značka: 6260

Dámske strieborné náušnice s perlami

Kód: 6260

Typ: Strieborné náušnice dámske

Kameň: Perly

28 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's Silver Dangling Chain Earrings with yellow Swarovski Pearls - pic 1Women's Silver Dangling Chain Earrings with yellow Swarovski Pearls - pic 2Women's Silver Dangling Chain Earrings with yellow Swarovski Pearls - pic 3
Podrobný popis 

Perlové náušnice Swarovski - hodný darček pre dievča

Strieborné náušnice s dvoma perlami Swarovski visiacimi na retiazke. Veľkosť perly je 8 mm. Farba perly je zlato. Vankúšiky majú klasický lakovaný držiak. Celková dĺžka náušníc je 58 mm.

 Strieborné perlové náušnice

 Tieto náušnice rozptýlili mýtus, že perly sú nudným šperkom. Elegantné prívesky so zlatými perlami vyzerajú skvele v jemnom ženskom vzhľade. Môžete ich nosiť s oblečením alebo pridať prísnu kancelársku kombináciu.

 Ako nosiť strieborné náušnice s príveskom

So závesnými náušnicami môžete prísť s rôznymi obrázkami. Tu je niekoľko z nich:

 Príležitostná.

 Tieto náušnice sa dajú ľahko kombinovať s každodenným oblečením: s nohavicami a džínsami, tričkami a blúzkami atď. Ide o chytľavé šperky, ktoré sa chystajú na prechádzku, takže sa obmedzte na minimálnu súpravu - pridajte malý prsteň alebo tenký náramok.

 Dobrý večer.

 V týchto náušniciach budete žiariť na sviatky a večierky. Noste ich večerné alebo koktailové šaty. Pridajte k krku tenkú retiazku alebo elegantný škrtič. Nekombinujte s inými príveskami.

 Múdra.

 Množstvo šperkov v jednom pohľade je späť v móde. Ako jeden z prvkov používajte strieborné náušnice s perlami, ktoré pridávajú retiazky, prívesky, prstene atď. Môžete si zvoliť ďalšie minimalistické náušnice, ak máte ďalšie piercing na ušiach.

Ako sa starať o strieborné náušnice s perlami Swarovski

Tieto náušnice sú vyrobené z čistého 925 mincový striebro a sú ozdobené zlatými perlami. Aby mohli zostať vo svojej pôvodnej podobe mnoho rokov, je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel. Tu je niekoľko z nich:

 Nepoužívajte chemikálie na šperky.

 Medzi chemické výrobky, ktoré by nemali prísť do styku s náušnicami, patria čistiace prostriedky pre domácnosť, kozmetika (krémy, parfumy atď.) A ďalšie. Po nasiaknutí make-upu noste náušnice a pred čistením ich nezabudnite zložiť.

 Zabráňte kontaktu s vodou.

 Voda postupom času kazí akúkoľvek dekoráciu. Pred odchodom do telocvične, na pláž, do sauny, sprchy a na iné miesta, kde si môžete namočiť náušnice, ich odložte. Ak spozorujete vlhkosť, odstráňte ju suchou handričkou.

 Urobte čistenie.

 Po návrate domov a zložení náušníc ich utrite špeciálnou mäkkou handričkou. Ak sa tak nestane, na šperkoch, ktoré tvoria film, sa nahromadí špina a kožný maz. Z tohto dôvodu náušnice vyblednú.

 Skladujte správne.

 Skladujte ich na špeciálnych miestach, aby ste zabránili poškriabaniu a odieraniu šperkov. Usporiadajte samostatnú škatuľu alebo vložte všetky šperky do mäkkých vriec tak, aby sa navzájom nedotýkali a nepoškrabali.

 Postarajte sa o strieborné náušnice a oni vám budú slúžiť mnoho rokov. Napriek všetkým odporúčaniam ich noste tak, ako chcete. Naše šperky sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili sebaisto a krásne!

Ohlasy
5
Krásne náušnice! Vynikajúce služby! Ďakujem veľmi pekne! Skvelá transakcia!
5
LÁSNE! Problém s doručením, ale bol vyriešený. Predajca bol veľmi nápomocný!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlové náušnice

Náušnice z krištáľu Swarovski

Visiace náušnice