Dámsky strieborný náhrdelník so žltými perlami Swarovski
Kód: CS-4955

Dámsky strieborný náhrdelník so žltými perlami Swarovski

Kód: CS-4955

Stručný opis

Category: 
Náhrdelník
Perlový náhrdelník
Séria: 
Rozměry: 45 mm × 4 mm × 0 mm

Kategórie: Náhrdelník, Perlový náhrdelník

Kameň: Swarovski Pearl

Séria: India

Rozmery: 45 mm × 4 mm × 0 mm

Smer: pre ženy

farba kameňa (perla): zlato

druh kameňa (perla): Swarovski

Váha: 10.7 gr
14 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's Silver Necklace with yellow Swarovski Pearls - pic 1Women's Silver Necklace with yellow Swarovski Pearls - pic 2Women's Silver Necklace with yellow Swarovski Pearls - pic 3Women's Silver Necklace with yellow Swarovski Pearls - pic 4Women's Silver Necklace with yellow Swarovski Pearls - pic 5Women's Silver Necklace with yellow Swarovski Pearls - pic 6Women's Silver Necklace with yellow Swarovski Pearls - pic 7
Podrobný popis 

Perlový náhrdelník Swarovski v online obchode Zlatkaeu

Perlový náhrdelník Swarovski Gold. Priemer perly Swarovski je 4 mm. Dĺžka náhrdelníka 45 cm, materiál náhrdelníka - striebro 925/1000.

 Ktoré dievča zvládne bez náhrdelníka? Perlový strieborný náhrdelník Swarovski je ideálny pre dievčatá vo veku 20 a 50 rokov. Tieto náhrdelníky je často možné vidieť na krku Angeliny Jolie, Beyonce a ďalších hollywoodskych hviezd.

Perlový náhrdelník žltý - univerzálny darček

Dĺžka perlového náhrdelníka vám umožní vytvoriť veľa obrázkov. Môžete ho nosiť ako dlhý prívesok bez dvojitého skladania. Táto možnosť je vhodná pre uvoľnené každodenné oblečenie.

 Ak chcete vyzerať večer alebo s nízkym kľúčom, vyberte si krátku náhrdelník jednoduchým zložením na polovicu. Zmenou dĺžky šperkov takým jednoduchým spôsobom môžete získať dva vizuálne odlišné šperky v jednom.

 Tu je niekoľko ďalších nápadov s perlovým náhrdelníkom:

 Minimalistický. Náhrdelník môžete použiť ako jeden šperk bez pridania ďalších. Pridajte k svojmu obrázku ďalšie príslušenstvo - čiapku alebo kabelku - a váš obrázok bude veľkolepý bez zbytočných detailov.

 Šľachtický. Vstaň jednu noc s Audrey Hepburnom vo filme Raňajky v Tiffany. Kombinujte perlový náhrdelník s perlovým náramkom a dokonca krúžkami. Nebojte sa byť svetlý. V takom prípade si vyberte obyčajný a obmedzený odev a obuv, ako aj minimálne doplnky.

 Veľkolepé. Taký obrázok obsahuje veľké množstvo príslušenstva, ale nezabudnite: mal by existovať jeden štýl a nie všetko v rade. Kombinujte náhrdelník s príveskami (áno, na krku môže byť viac ako jedno šperky!) A svetlé náramky doplňte krásnou brošňou.

 Náhrdelník je vyrobený z perál Swarovski a strieborného striebra. Jeho dĺžka je 45 cm, takže ju môžete ľahko kombinovať s rôznymi outfitmi a upravovať dĺžku.

 Ako sa starať o náhrdelník

 Z starostlivosti o dekoráciu závisí od jej trvanlivosti. Nezanedbajte včasné čistenie a správnu činnosť. Tu je niekoľko pravidiel, ktoré treba mať na pamäti:

 Minimálna vlhkosť.

 Na šperky sa nesmie dostať voda ani iné tekutiny. Pred návštevou pláže, posilňovne, sauny, atď.

 Minimálne slnko.

 Perly, rovnako ako mnoho drahých kameňov a kovov, miznú na slnku. Snažte sa ich nosiť príliš často v horúcich dňoch.

 Chemickými prostriedkami.

 Nedovoľte, aby kozmetické výrobky a výrobky pre domácnosť padali na šperky. Noste ju po parfumovaní a pred čistením vždy odstráňte všetky šperky.

 Starajte sa o svoje šperky, aby si vždy zachovali svoj pôvodný vzhľad. Po vybratí ich nezabudnite očistiť špeciálnou handrou a tiež každoročne vyčistite.

Ohlasy
5
Krásne náušnice! Vynikajúce služby! Ďakujem veľmi pekne! Skvelá transakcia!
5
LÁSNE! Problém s doručením, ale bol vyriešený. Predajca bol veľmi nápomocný!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlový náhrdelník

Náhrdelník