Dámske strieborné náušnice so žltými perlami Swarovski
Kód: CS-4595

Dámske strieborné náušnice so žltými perlami Swarovski

Kód: CS-4595

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Perlové náušnice
Visiace náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 27 mm × 0 mm × 0 mm
Brand: 

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: India

Rozmery: 27 mm × 0 mm × 0 mm

Značka: 4595

Dámske strieborné náušnice so žltými perlami Swarovski

 Kód: 4595

Typ: Strieborné náušnice dámske

Kameň: Perly

24 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's Silver Earrings with yellow Swarovski Pearls - pic 1Women's Silver Earrings with yellow Swarovski Pearls - pic 2Women's Silver Earrings with yellow Swarovski Pearls - pic 3
Podrobný popis 

Strieborné náušnice s perlami zlatej farby od Swarovski

Priemer guličky je 8 mm. Celková výška náušnice je 27 mm. Materiál - striebro 925/1000. Náušnice majú povrchovú úpravu ródiom.

 Strieborné náušnice s perlami Swarovski

 Tieto strieborné náušnice možno pripísať zdržanlivému a aristokratickému štýlu. Ale so správnou kombináciou môžete vytvárať rôzne obrázky. Náušnice sú vhodné nielen pre dámy nad 50 rokov, ale aj pre mladé dievčatá.

Ako sa starať o strieborné náušnice z perly

Môžete si vytvoriť vlastné obrázky pomocou náušníc alebo použiť nasledujúce nápady. Tu sú niektoré z najtradičnejších vzhľadov s touto ozdobou:

 Každodenný pohľad.

 Tieto náušnice sú vhodné pre každodenné dámske oblečenie. Dokonale zdôrazňujú jemné šaty, ak si do prstov pridáte iba jeden alebo dva krúžky.

 Party.

 Vytvorte fatálny vzhľad nosením pevného mini a pridajte do svojich náušníc krútenie perlami. Perly sú späť v móde, čo znamená, že ich môžete nosiť aj na zábavných akciách.

 Večera s rodičmi.

 Náušnice sú ideálne pre skromné ​​udalosti, kde je vhodný skromný odev. Dopĺňajú obmedzený účesy a líčidlá, roztomilé šaty pod kolená a baletné topánky. V nich sa dokonca môžete stretnúť s anglickou kráľovnou.

 Ako sa starať o strieborné šperky

Ak chcete, aby šperky boli vždy lesklé a krásne, musíte dodržiavať pravidlá starostlivosti o nich. Pamätajte, že ak zabudnete odstrániť náušnice pred sprchou, nič sa im nestane. Ale ak to robíte pravidelne, šperky rýchlo stratia svoj pôvodný vzhľad.

 Sprchovať. Osprchovanie sa šperkami je zlý nápad, ale hneď sa nič nestane. Nezabudnite ho ihneď po navlhčení vysušiť.

 Plavecký bazén Zložte striebro. Chlór je dosť drsná chemikália, takže ak náhodou zabudnete odstrániť strieborné šperky, nezabudnite ich opláchnuť a vyčistiť neskôr.

 Vírivka. Rovnaký zlý nápad ako pri bazéne, ale v horúcom kúpeli je ešte viac chlóru a teplo môže urýchliť chemickú reakciu.

 

Horúce pramene. Síra v prírodných horúcich prameňoch poškodí vaše striebro. Ak nechcete, aby šperky stmavli, v žiadnom prípade si na tieto miesta nenasúvajte šperky.

 Extra tip: Šperky môžu poškodiť aj chemikálie v krémoch a parfumoch. Najskôr ich naneste, nechajte zaschnúť a potom nasaďte šperky. Len tento jeden faktor môže významne ovplyvniť rozdiel v brilancii vášho striebra.

 Noste strieborné náušnice tak, ako sa vám páči. Nemôžete dodržiavať žiadne pravidlá a vyniknúť: nosiť ich s teniskami a teplákovou súpravou, kombinovať so zlatými šperkami. Naše šperky sú vyrobené tak, aby ste sa cítili skvele!

Ohlasy
5
Krásne náušnice! Vynikajúce služby! Ďakujem veľmi pekne! Skvelá transakcia!
5
LÁSNE! Problém s doručením, ale bol vyriešený. Predajca bol veľmi nápomocný!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlové náušnice

Náušnice z krištáľu Swarovski

Visiace náušnice