Náušnice Silver Kate s prírodným granátom a čírymi zirkónmi
Kód: jw-AGGZ2075/1

Náušnice Silver Kate s prírodným granátom a čírymi zirkónmi

Kód: jw-AGGZ2075/1

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Náušnice zirkónia
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Séria: 

Kategórie: Náušnice, Náušnice s granátom, Náušnice so zirkónom, Náušnice s kamienkami

Kameň: Zirkón Unikátny český granát - Pyrope

Séria: CS-11894

Rozmery: 7*5 mm

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

Druh dekorácie: Skrutka

druh kameňa (granát): prírodný

Váha: 3.4 gr
75 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver Kate earrings with natural garnet and transparent zircons - pic 1Silver Kate earrings with natural garnet and transparent zircons - pic 2Silver Kate earrings with natural garnet and transparent zircons - pic 3Silver Kate earrings with natural garnet and transparent zircons - pic 4Silver Kate earrings with natural garnet and transparent zircons - pic 5
Podrobný popis 

Náušnice z českého granátu - nezvyčajný darček

Výber darčeka je vždy ťažký. Napokon, toto je darček, ktorý by mal byť hlavným hrdinom okamihu, a všetko by malo byť  premyslené do detailov. V súčasnosti je to obzvlášť náročné, pretože pre svoju dámu vyberáte šperk. Uplynulo už niekoľko hodín neúspešného vyhľadávania, ale nakoniec ste našli to pravé. Je to ten najlepší spôsob, ako zdôrazniť jedinečnosť. Obchod Zlatka ponúka vynikajúci sortiment kvalitných šperkov navrhnutých českými remeselníkmi.

Teraz ste našli dokonalý darček - jedná sa o elegantné strieborné náušnice Kate s prírodným granátom a priehľadnými zirkónmi. Veríme, že sa vám páči najvyššia kvalita spracovania, nádherná kombinácia farieb a štýlových línií. Zdá sa, že klenotníci z Českej republiky tvrdo pracovali na vytvorení týchto nádherných šperkov. Nepochybne bude vaša dáma potešená.

 Viac ako len dizajn.

Každý šperk má svoju vlastnú energiu a silu a tieto náušnice sú skutočným pokladom,  pretože sú vyrobené zo vzácneho striebra. Tento kov má priaznivý vplyv na telo a celkovú fyzickú kondíciu. Pomáha odstraňovať toxíny a stabilizuje činnosť vnútorných orgánov. Okrem toho sa predpokladá, že má silné magické vlastnosti a môže chrániť majiteľa pred „zlým okom“ alebo urážkou na cti. Pri dlhšom nosení majiteľ nadobudne silnú intuíciu.

Český granát alebo pyrop - je prírodná dekorácia s hnedými odtieňmi. Tento kameň uprednostňuje tých, ktorí sa narodili pod symbolom ohňa: Baran, Strelec a Lev. Minerál zdôrazňuje energiu prírody a symbolizuje odvahu. Okrem toho priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, normalizuje krvný tlak a funkciu pečene.

Ako  elegantný doplnok týchto náušníc je vybraný zirkón - „kameň ranného svitania“. Tento mladší brat diamantu je vysoko cenený kvôli jeho silným priaznivým účinkom na telo a emocionálny stav. Mnoho jogínov ich používa na meditáciu - predpokladá sa, že kontemplácia tohto minerálu pomáha nájsť pokoj v duši a dosiahnuť emocionálnu rovnováhu. Najlepšie sa hodí pre znamenia Býk a Ryby.

Najlepší internetový obchod s pyropickými šperkami

Je čas kupovať darčeky a objednávať šperky. Obchod Zlatka bude vynikajúcou voľbou, pretože ponúka:

  • Skvelé ceny - cena šperkov poteší, môžete ušetriť 10-15% v porovnaní s nákupom v iných obchodoch.
  • Zodpovedný prístup - predávame iba kvalitné výrobky. Každý výrobok má špeciálny povlak ródia, ktorý odoláva poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Vzhľad elegantných strieborných náušníc s granátom zostane krásny po dlhú dobu;
  • Rýchle dodanie - obchod zabezpečí dopravu do ktorejkoľvek krajiny a tovar budete mať doma za pár dní od zadania objednávky.

Buďte krásny vždy a všade.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Náušnice s gombíkmi

Náušnice zirkónia