Náušnice Silver Kate s prírodným granátom a čírymi zirkónmi
Kód: CS-11894

Náušnice Silver Kate s prírodným granátom a čírymi zirkónmi

Kód: CS-11894

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Náušnice zirkónia
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 10 mm × 11 mm

Kategórie: Náušnice, Náušnice s granátom, Náušnice so zirkónom, Náušnice s kamienkami

Kameň: Zirkón Unikátny český granát - Pyrope

Séria: CS-11894

Rozmery: 0 mm x 10 mm x 11 mm

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

Druh dekorácie: Skrutka

druh kameňa (granát): prírodný

49 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Серебряные серьги Kate, с натуральным гранатом и прозрачными цирконами - pic 1Серебряные серьги Kate, с натуральным гранатом и прозрачными цирконами - pic 2Серебряные серьги Kate, с натуральным гранатом и прозрачными цирконами - pic 3Серебряные серьги Kate, с натуральным гранатом и прозрачными цирконами - pic 4Серебряные серьги Kate, с натуральным гранатом и прозрачными цирконами - pic 5
Podrobný popis 

Náušnice z českého granátu - nezvyčajný darček

Najlepší spôsob, ako zdôrazniť jedinečnosť. Výber darčeka bol pre vás vždy ťažký. Koniec koncov, toto je darček, ktorý by mal mať „hrdina príležitosti“, a všetko by malo byť jasne premyslené. A teraz je to obzvlášť ťažké, pretože pre svoju dámu si vyberiete šperky. Uplynulo už niekoľko hodín neúspešných vyhľadávaní, ale nakoniec ste „narazili na cestu“. Obchod Zlatka je potešený vynikajúcim sortimentom kvalitných šperkov navrhnutých českými remeselníkmi.

 A teraz ste našli dokonalý darček - jedná sa o elegantné strieborné náušnice Kate s prírodným granátom a priehľadnými zirkónmi. Páčila sa vám najvyššia kvalita spracovania, nádherná kombinácia farieb a štýlových línií. Zdá sa, že klenotníci z Českej republiky tvrdo pracovali na vytvorení týchto vynikajúcich šperkov. Nepochybne bude váš spoločník potešený.

 Viac ako len dizajn.

 Každý šperk má svoju vlastnú energiu a silu a tieto náušnice sú skutočným pokladom. Pretože sú vyrobené zo vzácneho striebra z 925. testu. Tento kov má priaznivý vplyv na telo a celkovú fyzickú kondíciu. Pomáha odstraňovať toxíny a stabilizuje činnosť vnútorných orgánov. Okrem toho sa predpokladá, že má silné magické vlastnosti a môže chrániť majiteľa pred zlým okom alebo urážkou na cti. A pri dlhšom nosení - majiteľovi dá silnú intuíciu.

 České granát alebo pyrope - je prírodná dekorácia s hnedými odtieňmi. Tento kameň uprednostňuje tých, ktorí sa narodili pod ohňom: Baran, Strelec a Lev. Minerál zdôrazňuje energiu prírody, symbolizuje odvahu a odvahu. Okrem toho priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, normalizuje krvný tlak a funkciu pečene.

 A ako elegantné prostredie je vybraný zirkón - „kameň ranného svitania“. Tento mladší brat diamant je vysoko cenený kvôli jeho silným priaznivým účinkom na telo a emocionálny stav. Mnoho jogínov ich používa na meditáciu - predpokladá sa, že kontemplácia tohto minerálu pomáha nájsť pokoj v duši a dosiahnuť emocionálnu rovnováhu. Najlepšie sa hodí pre Taurus a Aquarius.

Najlepší internetový obchod s pyropickými šperkami

 Je čas robiť darčeky a objednať šperky. A obchod Zlatka bude vynikajúcou voľbou, pretože je tu:

 Skvelé ceny. Cena šperkov poteší potešenie - môžete ušetriť 10-15% v porovnaní s nákupom v iných obchodoch;

Zodpovedný prístup. Predávame iba kvalitné výrobky. Každý výrobok má špeciálny povrch ródia, ktorý odoláva poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Vzhľad elegantných strieborných náušníc s granátom zostane krásny ešte dlho;

Rýchle dodanie. Obchod zabezpečí dopravu do ktorejkoľvek krajiny a tovar bude na dosah ruky za pár dní od zadania objednávky.

Buďte všade a vždy krásni.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Náušnice s gombíkmi

Náušnice zirkónia