Dámske strieborné šperky súpravy s okrúhlym českým meteoritovým kameňom vltavín, moldavite
Kód: 20000033

Dámske strieborné šperky súpravy s okrúhlym českým meteoritovým kameňom vltavín, moldavite

Kód: 20000033

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Moldavitové súpravy
Promo akcie a predaj

Sada obsahuje: Strieborné náušnice s vltavínom na sponke, Strieborný prsteň s vltavínom

Destinácia: pre ženy
Veľkosť náušníc: 0 mm x 5 mm x 5 mm

Farba kameňa: zelená

Druh kameňa: vltavín

80 EUR
72 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 1Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 2Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 3Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 4Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 5Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 6Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 7Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 8Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 9Женский комплект серебряных украшений с круглым чешским метеоритом молдавит, Влтавин - pic 10
Podrobný popis 

Kúzlo vesmíru je teraz s vami

Každý človek je jedinečný, ale pokiaľ ide o šperky, všetko je tu iné. Stovky podobných výrobkov z rovnakého kovu a s opakujúcimi sa kameňmi. Keď ste sa o to prvýkrát začali zaujímať, v zbierke sa objavilo niekoľko šperkov, ale teraz ste ich ochladili. Čoskoro to bude skutočne ojedinelý večer - sestra svadba. A chcete vyzerať úžasne v tento špeciálny deň.

Nakoniec ste našli elegantný set, ktorý očarí svojím vynikajúcim dizajnom a vyniká vysokou kvalitou práce spolu s jej jedinečnosťou.

Českí majstri vytvorili úžasnú zliatinu drahých kovov, striebra 925 a exkluzívneho kameňa - Vltavín, dobývajúcu bohatú zelenú farbu a pôvabnú hru svetla. Vynikajúci prsteň s rámom v tvare symbolu nekonečna sa ideálne kombinuje s očarujúcim minerálom a vytvára nádherný tandem s náušnicami zo súpravy. Tento obrázok bude určite ideálny pre každú udalosť. Ale to je len začiatok.

Minerálne z vesmíru
Jedna z legiend Vltavínskeho pôvodu hovorí, že meteorit spadol neďaleko Stuttgartu a jeho fragmenty spadli do českej rieky Moldau (druhé meno minerálu je Moldavit). O storočie neskôr sa z toho klenotníci dokázali vyťažiť. A pravý kameň si môžete kúpiť iba tu. Bohatá zelená farba má silnú energiu a aktívne ovplyvňuje čakru srdca. Takáto stimulácia vám umožní zbaviť sa srdcových chorôb a tiež pomôže zbaviť sa „blízkosti“ a budovať vzťahy s ostatnými ľuďmi. Okrem toho je kameň veľmi užitočný na ladenie meditácie, pretože upokojuje nervy a prispieva k východu do astrálneho priestoru a komunikácii s kozmickou mysľou.

Preukázaný a pozitívny vplyv Vltavinu na telo majiteľa. Pomáha zbaviť sa bolesti hlavy, zlepšuje videnie, normalizuje krvný tlak a kardiovaskulárny systém. Okrem toho kameň posilňuje nervy, pomáha telu omladiť, posilňuje spánok a tiež aktivuje vnútorný potenciál a životnú energiu. Pohodlne je vhodný pre všetky príznaky zverokruhu a pomáha všetkým svojim spôsobom.

Striebro 925 priťahuje nielen pôvabnou brilanciou, ale aj magickými vlastnosťami. Lunárny kov spoľahlivo chráni pred zlým okom a zlou silou, pomáha čistiť energiu a posilňuje auru. Okrem toho sú ióny schopné vylučovať toxíny z tela, normalizovať metabolizmus alebo ničiť baktérie na koži. Ženy so striebrom nachádzajú v očiach mužov auru záhad, auru sexuality a príťažlivosti.

Ste na ceste s nami
Zásoby jedinečného minerálu sú preč. Mali by ste sa poponáhľať s nákupom sady strieborných šperkov s Vltavinou v tvare kruhu a urobiť to s nami. Pretože ponúkame tie najlepšie podmienky:

· Komunikácia s dodávateľmi. Len pár dní a výrobky budú už v rukách vďaka rýchlemu doručeniu. Uisťujeme vás, že cena vás prekvapí a kameň bude skutočný, pretože priamo spolupracujeme s českou pobočkou;

· Zabezpečenie kvality. Tieto výrobky nezmnožia ani stratia lesk ani po rokoch. Špeciálny drôtový povlak spoľahlivo chráni pred poškriabaním a mechanickým poškodením;

· Radosť z očí. Sada je ideálna pre váš vzhľad a robí akýkoľvek outfit harmonickým. Originálne detaily vám umožnia stať sa vzorom rolí a trendov;

· Kúzlo pre zmenu. Spolu s krásou získate silnú energiu kameňa, ktorá odhalí vnútorný potenciál a pomôže posilniť vaše zdravie.

Osobne pocítite magickú energiu a krásu vesmíru.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Moldavitové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov