Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone
Kód: CS-NK 1251

Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone

Kód: CS-NK 1251

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Moldavitové náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 4.5 mm × 4.5 mm

Kategórie: NáušniceVltavínové náušniceEnglish CastleStones

Kameň: Moldavit - vltavín Český minerálny kameň - meteorit

Séria: Okrúhly Moldavit

Rozmery: 0 mm x 5 mm x 5 mm

Šperky: Náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (vltavin): zelená

Typ dekorácie: spona

typ kameňa (vltavin): prírodný

Váha: 2 gr
65 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 1Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 2Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 3Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 4Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 5Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 6Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 7Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 8Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 9Silver earrings with circle moldavite, vltavin on the clasp - pic 10
Podrobný popis 

České moldavské náušnice - špeciálne šperky so zeleným minerálom

Strieborné náušnice s klasickou lakovanou sponou s prírodným vltavínom o veľkosti 5 mm. K týmto náušniciam ponúka náš internetový obchod aj prívesok alebo prsteň pre súpravu.

  Náušnice s prírodnými vltavínmi 5x5 mm. Šperky budú skutočným nálezom pre tých, ktorí hľadajú náušnice na každodenné nosenie. Je to skutočne vynikajúca klasika, preniknutá duchom kozmickej histórie vložených kameňov a ich mystického významu pre ľudí po celé storočia. Malé elegantné náušnice zdôraznia krásu a sofistikovanosť dievčaťa a zdôraznia jej jemný vek.

 Náušnice sú roztavené zo striebra najvyššej kvality. Sterilná zliatina, nanešťastie, podlieha stmavnutiu, avšak tieto náušnice nemajú túto nevýhodu v dôsledku poťahovania: galvanické ródium je menej citlivé na poveternostné podmienky, nemení farbu pri kontakte s pokožkou a je odolné proti poškriabaniu. Okrem toho je farba lesku bližšie k „bielemu zlatu“, takže samotné šperky sa môžu nosiť so zlatými šperkami. Výsledkom je, že produkt je bezpečnejší a univerzálnejší.

 Vložka - malé vltavíny s okrúhlym rezom. A keďže samotný kameň zmenil svoj názov z Moldavitu na Vltavín, vedie to podľa legendy k zmenám v živote. Je mu pripisované magické, ochranné vlastnosti: od staroveku ľudia nosili také kamienky ako amulety. Nebolo by to škoda za taký dar: dokonca v roku 1963 kráľovná Alžbeta II predstavila diadém prírodnému vltavínu. Keď dáte niekomu takéto náušnice, môžete rozprávať neobvyklé príbehy o jeho pôvode: jeden z nich, fantastický, sa spája s haváriou mimozemskej lode na českom území. Ďalšie, vedecky podložené, zároveň mu tiež pripisujeme „nebeský“ pôvod: pred 15 miliónmi rokov sa rozpadla kométa so Zemou a roztavila sa vo svojej atmosfére a rozptýlila milióny malých kameňov farbu sklenenej fľaše na zem. Ďalšie procesy leptania poskytli kameňom rozpoznateľnú farbu a štruktúru. Vo vnútri kameňov sú malé, sotva viditeľné vzduchové bubliny a drážky. Náušnice dodávajú jemný, opalizujúci a rozptýlené svetlo, dokonca aj s dokonalým poľským remeslom.

 Funkcie dekorácie:

 Striebro 925;

Prírodný kameň - vltavín;

Ľahké náušnice;

Rastlinné (zelené) vložky do farieb.

Náušnice z Moldavitu - výber darčeka

Náušnice sú vhodné na každodenné nosenie. Môžu sa nosiť s vysokým účesom, ako aj s voľnými vlasmi (dĺžka a tvar neprekážajú). Pri obliekaní je vhodné nevyvíjať ďalšie úsilie na anglickom zámku náušníc - napriek tomu, že je dosť silný, silné zaťaženie môže viesť k deformácii tvaru náušníc. Na starostlivosť používajte mydlo s mierne kyslým pH alebo alkoholový roztok. Na samo leštenie produktu nepoužívajte agresívne domáce chemikálie, chemické a mechanické lepidlá.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Moldavitové náušnice

Anglický zámok

S kameňmi