Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone
Kód: jw-AGV2213/4

Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone

Kód: jw-AGV2213/4

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Moldavitové náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 4.5 mm × 4.5 mm

Kategórie: NáušniceVltavínové náušniceEnglish CastleStones

Kameň: Moldavit - vltavín Český minerálny kameň - meteorit

Séria: Okrúhly Moldavit

Rozmery: 0 mm x 5 mm x 5 mm

Šperky: Náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (vltavin): zelená

Typ dekorácie: spona

typ kameňa (vltavin): prírodný

Váha: 2 gr
65 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 1Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 2Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 3Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 4Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 5Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 6Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 7Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 8Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 9Strieborné náušnice s kruhovým moldavitom, vltavínom na spone - pic 10
Podrobný popis 

České moldavské náušnice - špeciálne šperky so zeleným minerálom

Strieborné náušnice s klasickou lakovanou sponou s prírodným vltavínom o veľkosti 5 mm. K týmto náušniciam ponúka náš internetový obchod aj prívesok alebo prsteň pre súpravu.

  Náušnice s prírodnými vltavínmi 5x5 mm. Šperky budú skutočným nálezom pre tých, ktorí hľadajú náušnice na každodenné nosenie. Je to skutočne vynikajúca klasika, preniknutá duchom kozmickej histórie vložených kameňov a ich mystického významu pre ľudí po celé storočia. Malé elegantné náušnice zdôraznia krásu a sofistikovanosť dievčaťa a zdôraznia jej jemný vek.

 Náušnice sú roztavené zo striebra najvyššej kvality. Sterilná zliatina, nanešťastie, podlieha stmavnutiu, avšak tieto náušnice nemajú túto nevýhodu v dôsledku poťahovania: galvanické ródium je menej citlivé na poveternostné podmienky, nemení farbu pri kontakte s pokožkou a je odolné proti poškriabaniu. Okrem toho je farba lesku bližšie k „bielemu zlatu“, takže samotné šperky sa môžu nosiť so zlatými šperkami. Výsledkom je, že produkt je bezpečnejší a univerzálnejší.

 Vložka - malé vltavíny s okrúhlym rezom. A keďže samotný kameň zmenil svoj názov z Moldavitu na Vltavín, vedie to podľa legendy k zmenám v živote. Je mu pripisované magické, ochranné vlastnosti: od staroveku ľudia nosili také kamienky ako amulety. Nebolo by to škoda za taký dar: dokonca v roku 1963 kráľovná Alžbeta II predstavila diadém prírodnému vltavínu. Keď dáte niekomu takéto náušnice, môžete rozprávať neobvyklé príbehy o jeho pôvode: jeden z nich, fantastický, sa spája s haváriou mimozemskej lode na českom území. Ďalšie, vedecky podložené, zároveň mu tiež pripisujeme „nebeský“ pôvod: pred 15 miliónmi rokov sa rozpadla kométa so Zemou a roztavila sa vo svojej atmosfére a rozptýlila milióny malých kameňov farbu sklenenej fľaše na zem. Ďalšie procesy leptania poskytli kameňom rozpoznateľnú farbu a štruktúru. Vo vnútri kameňov sú malé, sotva viditeľné vzduchové bubliny a drážky. Náušnice dodávajú jemný, opalizujúci a rozptýlené svetlo, dokonca aj s dokonalým poľským remeslom.

 Funkcie dekorácie:

 Striebro 925;

Prírodný kameň - vltavín;

Ľahké náušnice;

Rastlinné (zelené) vložky do farieb.

Náušnice z Moldavitu - výber darčeka

Náušnice sú vhodné na každodenné nosenie. Môžu sa nosiť s vysokým účesom, ako aj s voľnými vlasmi (dĺžka a tvar neprekážajú). Pri obliekaní je vhodné nevyvíjať ďalšie úsilie na anglickom zámku náušníc - napriek tomu, že je dosť silný, silné zaťaženie môže viesť k deformácii tvaru náušníc. Na starostlivosť používajte mydlo s mierne kyslým pH alebo alkoholový roztok. Na samo leštenie produktu nepoužívajte agresívne domáce chemikálie, chemické a mechanické lepidlá.

Ohlasy
5
Je jemný a dokonalý. Ďakujem.
5
Certifikát Českého gemologického laboratória
5
tento prsteň sa nedá slovami povedať, taký krásny vyrobené s takou starostlivosťou a láskou, prišlo veľmi rýchlo a tiež milujem tento obchod, ďakujem
5
Krásny jemný prsteň, prišiel naozaj rýchlo z môjho milovaného Slovenska. Určite budem v tomto obchode nakupovať znova!
5
Absolútne milovať!
5
Trochu menšie, ako som si myslel, ale stále super elegantný! Milujem to!
5
Veľmi krásny prívesok a veľmi presný výrobok
5
krásny jednoduchý prsteň. pravý vltavín.
5
Prišiel oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Nanešťastie mi prsteň beží malý (použil som prevodník na základe mojej Veľkej Británie). Bola mi ponúknutá náhrada, ak by som sa vrátil a pokryl poštovné, ale nezdalo sa, že by to stálo za to, a tak som sa rozhodol nosiť na reťazi a predajca veľmi láskavo poslal zľavu na budúce nákupy. Ďakujem.
5
Tento prsteň je veľmi vzácny! Prišlo to rýchlejšie, ako to bolo povedané. To je prekrásne! Dostal som certifikát pravosti a všetko!
5
úplne milujem môj prsteň! zmenilo to môj život k lepšiemu! odporučil by tento prsteň každému, kto hľadá vltavín a ja som ho skutočne kúpil svojej sestre a moja druhá sestra si ho kúpila sama! všetci ich milujeme
5
Milujte môj prsteň tak veľmi! Stojí za každý cent. Perfektne padne a rýchlo dorazí! Ďakujem ❤
5
tak roztomilý milujem to vďaka
5
Dostal som prsteň a je to prekrásne! Veľmi to milujem. Viem, že to chvíľu trvalo, kým to prišlo kvôli svetu, v ktorom momentálne žijeme, ale to neovplyvní moju kontrolu. Veľmi pekne ďakujem predajcovi! Milujem to!
5
Milujem to !!
5
Stačí nakúpiť od tohto chlapíka s DÔVEROU! Som z Veľkej Británie a nemôžem dostatočne zdôrazniť hĺbku jeho dokonalosti, pokiaľ ide o zákaznícke služby. Som veľmi rád, že transakcia prebehla hladko, a som rád, že som mohol zanechať túto pozitívnu spätnú väzbu.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Anglický zámok

Moldavitové náušnice

S kameňmi