Sada šperkov s okrúhlym vltavínom z bieleho a žltého zlata
Kód: 200000114

Sada šperkov s okrúhlym vltavínom z bieleho a žltého zlata

Kód: 200000114

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Zlaté súpravy s vltavínom
Zlaté šperky
Brand: 

Materiál: biele zlato 585 / 14K
Materiál: žlté zlato 585 / 14K
Hmotnosť prívesku: 0,63 gramov
Priemer kameňa: 4 mm
Produkcia: Česká republika

1 000 EUR
449 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 1Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 2Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 3Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 4Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 5Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 6Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 7Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 8Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 9Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 10Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 11Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 12Set of jewelry with a round vltavin in white and yellow gold - pic 13

Ohlasy
5
Veľmi krásny prívesok a veľmi presný výrobok
5
krásny jednoduchý prsteň. pravý vltavín.
5
Prišiel oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Nanešťastie mi prsteň beží malý (použil som prevodník na základe mojej Veľkej Británie). Bola mi ponúknutá náhrada, ak by som sa vrátil a pokryl poštovné, ale nezdalo sa, že by to stálo za to, a tak som sa rozhodol nosiť na reťazi a predajca veľmi láskavo poslal zľavu na budúce nákupy. Ďakujem.
5
Tento prsteň je veľmi vzácny! Prišlo to rýchlejšie, ako to bolo povedané. To je prekrásne! Dostal som certifikát pravosti a všetko!
5
úplne milujem môj prsteň! zmenilo to môj život k lepšiemu! odporučil by tento prsteň každému, kto hľadá vltavín a ja som ho skutočne kúpil svojej sestre a moja druhá sestra si ho kúpila sama! všetci ich milujeme
5
Milujte môj prsteň tak veľmi! Stojí za každý cent. Perfektne padne a rýchlo dorazí! Ďakujem ❤
5
tak roztomilý milujem to vďaka
5
Dostal som prsteň a je to prekrásne! Veľmi to milujem. Viem, že to chvíľu trvalo, kým to prišlo kvôli svetu, v ktorom momentálne žijeme, ale to neovplyvní moju kontrolu. Veľmi pekne ďakujem predajcovi! Milujem to!
5
Milujem to !!
5
Stačí nakúpiť od tohto chlapíka s DÔVEROU! Som z Veľkej Británie a nemôžem dostatočne zdôrazniť hĺbku jeho dokonalosti, pokiaľ ide o zákaznícke služby. Som veľmi rád, že transakcia prebehla hladko, a som rád, že som mohol zanechať túto pozitívnu spätnú väzbu.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Zlaté súpravy s vltavínom

Zlaté šperky

Súpravy šperkov