Pozlátený strieborný prsteň s okrúhlym vltavínom
Kód: jw-AGV3138Au

Pozlátený strieborný prsteň s okrúhlym vltavínom

Kód: jw-AGV3138Au

Stručný opis

Category: 
Pozlátené striebro
Prsteny
Pozlátené prstene
Moldavitové prsteny
Brand: 

Materiál: 925/1000 pozlátené striebro, 22K
Veľkosť kameňa: 4,5 mm
Produkcia: Česká republika

Váha: 1.3 gr
53 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Gold plated silver ring with round moldavite - pic 1Gold plated silver ring with round moldavite - pic 2Gold plated silver ring with round moldavite - pic 3Gold plated silver ring with round moldavite - pic 4Gold plated silver ring with round moldavite - pic 5Gold plated silver ring with round moldavite - pic 6Gold plated silver ring with round moldavite - pic 7Gold plated silver ring with round moldavite - pic 8Gold plated silver ring with round moldavite - pic 9

Ohlasy
5
Veľmi krásny prívesok a veľmi presný výrobok
5
krásny jednoduchý prsteň. pravý vltavín.
5
Prišiel oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Nanešťastie mi prsteň beží malý (použil som prevodník na základe mojej Veľkej Británie). Bola mi ponúknutá náhrada, ak by som sa vrátil a pokryl poštovné, ale nezdalo sa, že by to stálo za to, a tak som sa rozhodol nosiť na reťazi a predajca veľmi láskavo poslal zľavu na budúce nákupy. Ďakujem.
5
Tento prsteň je veľmi vzácny! Prišlo to rýchlejšie, ako to bolo povedané. To je prekrásne! Dostal som certifikát pravosti a všetko!
5
úplne milujem môj prsteň! zmenilo to môj život k lepšiemu! odporučil by tento prsteň každému, kto hľadá vltavín a ja som ho skutočne kúpil svojej sestre a moja druhá sestra si ho kúpila sama! všetci ich milujeme
5
Milujte môj prsteň tak veľmi! Stojí za každý cent. Perfektne padne a rýchlo dorazí! Ďakujem ❤
5
tak roztomilý milujem to vďaka
5
Dostal som prsteň a je to prekrásne! Veľmi to milujem. Viem, že to chvíľu trvalo, kým to prišlo kvôli svetu, v ktorom momentálne žijeme, ale to neovplyvní moju kontrolu. Veľmi pekne ďakujem predajcovi! Milujem to!
5
Milujem to !!
5
Stačí nakúpiť od tohto chlapíka s DÔVEROU! Som z Veľkej Británie a nemôžem dostatočne zdôrazniť hĺbku jeho dokonalosti, pokiaľ ide o zákaznícke služby. Som veľmi rád, že transakcia prebehla hladko, a som rád, že som mohol zanechať túto pozitívnu spätnú väzbu.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Pozlátené prstene

Moldavitové prsteny

Pozlátené striebro