Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate
Kód: AUV1138

Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate

Kód: AUV1138

Stručný opis

Category: 
Zlaté šperky
Prívesky
Zlaté prívesky s vltavínom
Brand: 

Veľkosť kameňa: 4 mm

Materiál: biele zlato 585 / 14K

Materiál: žlté zlato 585 / 14K

Produkcia: Česká republika

Váha: 0.63 gr
150 EUR
99 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 1Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 2Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 3Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 4Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 5Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 6Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 7Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 8Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 9Prívesok s okrúhlym vltavínom v bielom a žltom zlate - pic 10

Ohlasy
5
Prišiel oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Nanešťastie mi prsteň beží malý (použil som prevodník na základe mojej Veľkej Británie). Bola mi ponúknutá náhrada, ak by som sa vrátil a pokryl poštovné, ale nezdalo sa, že by to stálo za to, a tak som sa rozhodol nosiť na reťazi a predajca veľmi láskavo poslal zľavu na budúce nákupy. Ďakujem.
5
Tento prsteň je veľmi vzácny! Prišlo to rýchlejšie, ako to bolo povedané. To je prekrásne! Dostal som certifikát pravosti a všetko!
5
úplne milujem môj prsteň! zmenilo to môj život k lepšiemu! odporučil by tento prsteň každému, kto hľadá vltavín a ja som ho skutočne kúpil svojej sestre a moja druhá sestra si ho kúpila sama! všetci ich milujeme
5
Milujte môj prsteň tak veľmi! Stojí za každý cent. Perfektne padne a rýchlo dorazí! Ďakujem ❤
5
tak roztomilý milujem to vďaka
5
Dostal som prsteň a je to prekrásne! Veľmi to milujem. Viem, že to chvíľu trvalo, kým to prišlo kvôli svetu, v ktorom momentálne žijeme, ale to neovplyvní moju kontrolu. Veľmi pekne ďakujem predajcovi! Milujem to!
5
Milujem to !!
5
Stačí nakúpiť od tohto chlapíka s DÔVEROU! Som z Veľkej Británie a nemôžem dostatočne zdôrazniť hĺbku jeho dokonalosti, pokiaľ ide o zákaznícke služby. Som veľmi rád, že transakcia prebehla hladko, a som rád, že som mohol zanechať túto pozitívnu spätnú väzbu.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Zlaté prívesky s vltavínom

Zlaté šperky

Prívesky