Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom
Kód: jw-AGV3138

Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom

Kód: jw-AGV3138

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Moldavitové prsteny
Darčeky na Valentína
Šperky na Valentína

Kategórie: Prstene, Vltavinove Prsteny

Kameň: Moldavit - Vltavín, český minerál, kameň - meteorit

Séria: Okrúhly Moldavit

Priemer kameňa: 4,5 mm

Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým moldavitom

Váha: 1.3 gr
50 EUR
44 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 1Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 2Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 3Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 4Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 5Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 6Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 7Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 8Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom - pic 9
Podrobný popis 

Prsteň s českým moldavitom - nezvyčajný darček

Vždy ste vedeli oceniť originalitu a sofistikovanosť. Najlepším darčekom pre vás neboli drahé a komplikované zlaté šperky, ale štýlové strieborné šperky. Už máte celý rad elegantných šperkov a tento bude určite patriť k vašim obľúbeným. Elegantný strieborný prsteň s okrúhlym českým Moldavitom sa objavil iba pred rokom, ale už sa mu podarilo stať sa každodenným šperkom, bez ktorého by ste takmer nikdy nevyšli medzi ľudí.

Prsteň zaujme svojim príjemným a elegantným dizajnom, ako aj kvalitným spracovaním. Klenotníci z Českej republiky preukázali vysokú úroveň profesionality vytvorením tohto elegantného prsteňa. Strieborné telo zaujme štýlovým a ušľachtilým leskom a príjemným odtieňom. Moldavit zaujme dokonalým tvarom a nádhernou hrou svetla. Toto je však iba časť podstaty tohto produktu.

Výhody vltavínu pre krásu a zdravie

Striebro vybrané pre tento šperk sa tiež nazýva mesačný kov. Jedná sa o univerzálny kov, ktorý vyhovuje všetkým znameniam zverokruhu a má silnú energiu. Hovorí sa, že je schopný dodať majiteľovi silnú intuíciu, dar predvídania a schopnosť vidieť budúcnosť. Niet divu, že mnohí majstri a čarodejníci nosia strieborné šperky. Kovové ióny zároveň priaznivo pôsobia na organizmus, pomáhajú eliminovať toxíny, vyhladzujú vrásky a upravujú metabolizmus.

Moldavit alebo vltavín, kameň nachádzajúci sa iba v Českej republike, slúži ako dekorácia. Dôvodom je skutočnosť, že má neobvyklý pôvod (predpokladá sa, že minerál sa objavil po dopade vesmírnej kométy na povrch našej planéty). Jeho bohatá zelená farba môže upokojiť nervy, znížiť úroveň stresu a liečiť depresiu. Zároveň moldavit podporuje lepší spánok, normalizuje krvný tlak, pomáha pri odstraňovaní očných chorôb a obnovuje videnie. Ľudia veria, že kameň má silnú energiu a umožňuje vám nadviazať „spojenie s kozmom“, stimulovať „prijímanie vnútornej vízie“ a rozvíjať intelektuálne schopnosti. Najlepšie je kombinovať ho s ohňom, vzduchom a zemou a je vhodný pre takmer všetky znamenia zverokruhu (Ryby a Škorpióni sú výnimkou), ale predovšetkým chráni Baranov a Rakov.

 Najlepšie podmienky pre nákup

Ak sa rozhodnete stať sa hrdým majiteľom ženského strieborného prsteňa s okrúhlym českým Moldavitom, potom jednoducho nenájdete lepšiu možnosť ako obchod Zlatka v pomere cena/kvalita.

Vltavínové prstene - najlepšie ceny zo Zlatka.eu Online obchod

  • Nízke ceny - náklady na prsteň sú o 10 - 15 percent nižšie ako náklady u konkurencie;
  • Vysoká kvalita - získate šperky so skutočným vltavínom a striebro si zachová svoj krásny lesk po dlhú dobu vďaka špeciálnemu ochrannému povlaku z ródia;
  • Rýchle dodanie - nebudete na prsteň čakať dlho - doručenie na ktorékoľvek miesto trvá len  niekoľko dní.

Získajte elegantný šperk, ktorý harmonicky ladí s vašim vnútorným svetom.

Ohlasy
5
Prišiel oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Nanešťastie mi prsteň beží malý (použil som prevodník na základe mojej Veľkej Británie). Bola mi ponúknutá náhrada, ak by som sa vrátil a pokryl poštovné, ale nezdalo sa, že by to stálo za to, a tak som sa rozhodol nosiť na reťazi a predajca veľmi láskavo poslal zľavu na budúce nákupy. Ďakujem.
5
Tento prsteň je veľmi vzácny! Prišlo to rýchlejšie, ako to bolo povedané. To je prekrásne! Dostal som certifikát pravosti a všetko!
5
úplne milujem môj prsteň! zmenilo to môj život k lepšiemu! odporučil by tento prsteň každému, kto hľadá vltavín a ja som ho skutočne kúpil svojej sestre a moja druhá sestra si ho kúpila sama! všetci ich milujeme
5
Milujte môj prsteň tak veľmi! Stojí za každý cent. Perfektne padne a rýchlo dorazí! Ďakujem ❤
5
tak roztomilý milujem to vďaka
5
Dostal som prsteň a je to prekrásne! Veľmi to milujem. Viem, že to chvíľu trvalo, kým to prišlo kvôli svetu, v ktorom momentálne žijeme, ale to neovplyvní moju kontrolu. Veľmi pekne ďakujem predajcovi! Milujem to!
5
Milujem to !!
5
Stačí nakúpiť od tohto chlapíka s DÔVEROU! Som z Veľkej Británie a nemôžem dostatočne zdôrazniť hĺbku jeho dokonalosti, pokiaľ ide o zákaznícke služby. Som veľmi rád, že transakcia prebehla hladko, a som rád, že som mohol zanechať túto pozitívnu spätnú väzbu.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Šperky na Valentína

Darčeky na Valentína

Moldavitové prsteny