Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom
Kód: CS-1259

Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým vltavínom, moldavitom

Kód: CS-1259

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Moldavitové prsteny
Darčeky na Valentína
Šperky na Valentína
Rozměry: 0 mm × 0 mm × 6 mm

Kategórie: Prstene, Vltavinove Prsteny

Kameň: Moldavit - Vltavín, český minerál, kameň - meteorit

Séria: Okrúhly Moldavit

Rozmery: 0 mm × 0 mm x 6 mm

Dámsky strieborný prsteň s okrúhlym českým moldavitom

36 EUR
33 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Женское серебряное кольцо с круглым Чешским молдавитом, влтавином - pic 1Женское серебряное кольцо с круглым Чешским молдавитом, влтавином - pic 2Женское серебряное кольцо с круглым Чешским молдавитом, влтавином - pic 3Женское серебряное кольцо с круглым Чешским молдавитом, влтавином - pic 4Женское серебряное кольцо с круглым Чешским молдавитом, влтавином - pic 5Женское серебряное кольцо с круглым Чешским молдавитом, влтавином - pic 6
Podrobný popis 

Prsteň s českým moldavitom - nezvyčajný darček

Vždy ste ocenili originalitu a sofistikovanosť. Najlepším darčekom pre vás neboli drahé a komplikované šperky zo zlata, ale štýlové šperky alebo šperky zo vzácneho striebra. Už máte celý rad takýchto elegantných šperkov a tu máte svojich obľúbených. Elegantný strieborný prsteň s okrúhlym českým Moldavitom sa objavil iba pred rokom, ale už sa mu podarilo stať sa každodenným šperkom, bez ktorého by ste takmer nikdy nevyšli.

 Zaujala svojím príjemným a elegantným dizajnom, ako aj kvalitným spracovaním. Klenotníci z Českej republiky preukázali vysokú úroveň profesionality vytvorením tohto elegantného prsteňa. Strieborný rámček zaujme štýlovým a ušľachtilým leskom a príjemný odtieň zeleného Moldavitu zaujme dokonalým strihom a nádhernou hrou svetla. Toto je však iba časť podstaty tohto produktu.

 Prínosy pre krásu a zdravie

Striebro vybrané pre toto prostredie sa tiež nazýva mesačný kameň. Jedná sa o univerzálny kov, ktorý vyhovuje všetkým znameniam zverokruhu a má silnú energiu. Verí sa, že je schopný dať majiteľovi silnú intuíciu, dar predvídania a schopnosť vidieť budúcnosť. Niet divu, že mnohí majstri a čarodejníci nosia strieborné šperky. Kovové ióny zároveň priaznivo pôsobia na organizmus, pomáhajú eliminovať toxíny, vyhladzujú vrásky a normalizujú metabolizmus.

 Moldavit alebo vltavin, kameň nachádzajúci sa iba v Českej republike, slúži ako dekorácia. Dôvodom je skutočnosť, že má neobvyklý pôvod (predpokladá sa, že minerál sa objavil na Zemi s vesmírnou kométou). Jeho bohatá zelená farba môže upokojiť nervy, znížiť úroveň stresu a liečiť depresiu. Zároveň moldavit pomáha pri spaní, normalizuje krvný tlak, pomáha pri odstraňovaní očných chorôb a obnovuje videnie. Verí sa, že kameň má silnú energiu a umožňuje vám nadviazať „spojenie s kozmom“, stimulovať „prijímanie vnútornej vízie“ a rozvíjať intelektuálne schopnosti. Najlepšie je kombinovať s ohňom, vzduchom a zemou a je vhodný pre takmer všetky znaky zverokruhu (Ryby a Škorpióni sú výnimkou), ale predovšetkým chráni Baran a Rak.

 Najlepšie nákupné podmienky

Ak sa rozhodnete stať sa hrdým majiteľom ženského strieborného prsteňa s okrúhlym českým Moldavitom, potom jednoducho nenájdete lepšiu možnosť ako obchod Zlatka. 

Vltavinove prstene - najlepšie ceny z Zlatkaeu Online Store

Nízke ceny. Náklady na prsteň sú o 10 - 15 percent nižšie ako náklady konkurentov;

Vysoká kvalita. Získate šperky so skutočným vltavínom a striebro si zachová svoj krásny lesk po dlhú dobu vďaka špeciálnemu ochrannému povlaku z ródia;

Kvalitná práca. Nebudete dlho čakať - dodanie do ktoréhokoľvek miesta trvá niekoľko dní.

Získajte elegantnú dekoráciu, ktorá harmonicky ladí s vašim vnútorným svetom.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Šperky na Valentína

Moldavitové prsteny

Darčeky na Valentína