Súprava strieborných šperkov s vltavinom, moldavitom v tvare kruhu
Kód: 20000011

Súprava strieborných šperkov s vltavinom, moldavitom v tvare kruhu

Kód: 20000011

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Moldavitové súpravy
Promo akcie a predaj

Kategórie: Súpravy šperkov, súpravy Vltavino, propagácie a predaj

Kameň: Moldavit - Vltavín, český minerál, kameň - meteorit

Séria: Okrúhly Moldavit

Sada obsahuje: strieborné náušnice s vltavínom na zipse, strieborný prsteň s vltavínom

Smer: pre ženy

Veľkosť náušníc: 0 mm x 5 mm x 5 mm

Farba kameňa (perla): zelená

 Druh kameňa (perla): Vltavin

95 EUR
89 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 1Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 2Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 3Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 4Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 5Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 6Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 7Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 8Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 9Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 10Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 11Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 12Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 13Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 14Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 15Набор серебряных украшений с молдавитом, влтавином в форме круга - pic 16
Podrobný popis 

Moldavit - vzácny kozmický kameň

Každý človek je jedinečný, ale pokiaľ ide o šperky, všetko je trochu iné. Stovky podobných výrobkov z rovnakého kovu a s opakujúcimi sa kameňmi. Keď ste sa o to prvýkrát zaujímali, v kolekcii sa objavilo niekoľko šperkov, ale teraz ste na ňu vychladli. Čoskoro však bude skutočne jedinečný večer - sestra svadba. A v tento špeciálny deň chcem vyzerať mimoriadne.

Od začiatku hľadania správnych šperkov už uplynulo niekoľko hodín, ale úspech sa dosiahol až teraz. Nakoniec sa nám podarilo nájsť elegantnú súpravu, ktorá zaujme vynikajúcim dizajnom a zaujme kvalitnou prácou spolu s jedinečnosťou.

Českí remeselníci vytvorili úžasnú zliatinu drahých kovov (striebro z 925. testu) a exkluzívny Vltavínsky kameň dobývajúci bohatú zelenú farbu a elegantnú hru svetla. Vynikajúci prsteň s rámom v tvare symbolu nekonečna dokonale ladí s očarujúcim minerálom a vytvára nádherný tandem s náušnicami zo súpravy. Tento obrázok bude určite ideálny pre každú udalosť. Ale to je len začiatok.

Minerálne z vesmíru

Jedna z legiend Vltavinovho pôvodu hovorí, že meteorit spadol veľmi blízko pri Stuttgarte a jeho fragmenty spadli do českej rieky Moldau (druhé meno minerálu je Moldavit). O niekoľko storočí neskôr sa klenotníci dokázali stať skutočným umeleckým dielom. A pravý kameň si môžete kúpiť iba tu.

 Predpokladá sa, že nasýtená zelená farba má silnú energiu a aktívne ovplyvňuje srdcovú čakru. Takáto stimulácia vám umožňuje zbaviť sa srdcových chorôb a tiež pomáha zbaviť sa „blízkosti“ a nadviazať vzťahy s inými ľuďmi. Okrem toho je kameň veľmi užitočný pre zmierenie s meditáciou, pretože upokojuje nervy a pomáha vstúpiť do astrálnej roviny a komunikovať s kozmickou mysľou.

 Dokazuje sa aj pozitívny vplyv Vltavinu na telo majiteľa. Predpokladá sa, že pomáha zbaviť sa bolesti hlavy, zlepšuje videnie, normalizuje krvný tlak a činnosť kardiovaskulárneho systému. Okrem toho kameň posilňuje nervy, pomáha telu omladiť, posilňuje spánok a tiež aktivuje vnútorný potenciál a vitalitu. Pohodlne je vhodný pre všetky príznaky zverokruhu a pomáha všetkým vlastným spôsobom.

 Striebro z 925. testu priťahuje nielen pôvabnou brilanciou, ale aj svojimi magickými vlastnosťami. Lunárny kov spoľahlivo chráni pred zlým okom a zlými duchmi a pomáha tiež čistiť energiu a posilňovať auru. Okrem toho sú ióny schopné z tela odstraňovať toxíny, normalizovať metabolizmus alebo ničiť mikróby na koži. Ženy so strieborným riadom získavajú v očiach mužov svätostánok, auru sexuality a príťažlivosti.

Šperky - Celosvetová lodná doprava

Zásoby jedinečného minerálu sú preč. Preto by ste sa mali ponáhľať s nákupom sady strieborných šperkov s Vltavinom v tvare kruhu a urobiť to s nami. Pretože ponúkame tie najlepšie podmienky:

 -Komunikácia s dodávateľmi. Len pár dní a výrobky budú už v rukách vďaka rýchlemu doručeniu. Uistite sa, že cena príjemne prekvapí a kameň sa ukáže byť skutočný, pretože pracujeme priamo s českou pobočkou;

 - Zabezpečenie kvality. Tieto výrobky nezmiznú ani nestratia lesk ani po rokoch. Špeciálne rhodiované postrekovanie chráni pred poškriabaním a mechanickým poškodením;

 -Radosť z očí. Sada je ideálna pre váš vzhľad a bude harmonizovať akýkoľvek outfit. Originálne podrobnosti vám umožnia stať sa vzorom rolí a trendov;

 - Kúzlo kapitulácie. Spolu s krásou získate silnú energiu kameňa, ktorá odhalí vnútorný potenciál a pomôže posilniť zdravie. 

Precíťte osobne magickú energiu a krásu vesmíru.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Moldavitové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov